Kursy językowe dla młodzieży na Malcie – 8 powodów

Zobacz aktualne oferty!

Dlaczego powinieneś wybrać kurs językowy w BELS na Malcie?

Samotne podróżowanie w wieku 16 i 17 lat jest trudne. Jesteś za duży, by jeździć na obozy dla dzieci, ale za młody, by podróżować i rezerwować zakwaterowanie zupełnie sam. Program dla młodzieży w naszej szkole językowej na Malcie to idealny kurs dla osób w takiej sytuacji. Obejmuje on transfer z i na lotnisko, kurs języka angielskiego, zakwaterowanie ze śniadaniami i obiadokolacją i pakiet zajęć rekreacyjnych.

Oto 8 powodów, żeby wziąć w nim udział:

1. Jesteś bezpieczny i niezależny

Znajdujemy się w Zatoce Świętego Pawła na północy Malty, jednym z najbezpieczniejszych obszarów (na tej wyjątkowo bezpiecznej wyspie) i możemy zapewnić zakwaterowanie w rodzinach goszczących, co jest jedyną legalną opcją zakwaterowania dla młodych dorosłych podróżujących samotnie. Twoje mieszkanie będzie w niewielkiej odległości od szkoły i będziesz mieć współlokatora, który również uczestniczy w tym samym programie. Mimo że będziesz proszony o przestrzeganie zasad panujących w domu rodziny goszczącej, program nie jest nadzorowany, więc będziesz mieć wolny czas przed i po zajęciach.

Nasze rodziny goszczące są licencjonowane przez maltańską izbę turystyczną i współpracują z nami od wielu lat. Wszystkie są blisko szkoły językowej! Twoim współlokatorem będzie inny uczeń BELS tej samej płci i w podobnym wieku.

2. Dostaniesz śniadanie i kolację

Twoja rodzina goszcząca codziennie przygotuje dla Ciebie śniadanie i kolację. Oprócz tego, że jest to niezwykle wygodne (zwłaszcza śniadanie), jest to też okazja do spróbowania różnorodnych przepysznych maltańskich potraw. Jeśli masz jakieś specjalne wymagania dietetyczne lub alergie, zajmiemy się tym – po prostu poinformuj nas o tym wcześniej.

3. Kultura, historia i zajęcia rekreacyjne

Malta ma bogatą kulturę i szereg miejsc do odkrycia, takich jak inspirujące muzea, urokliwe placyki, tysiącletnie megalityczne świątynie, zwiedzanie ufortyfikowanych miast i wież. Do odkrycia jest też podziemny świat z prehistorycznymi jaskiniami i katakumbami rozrzuconymi po całej wyspie.

Program dla młodzieży zawiera również 3 popołudniowe wycieczki i całodniową wycieczkę w weekend, na które możesz pojechać z nowymi przyjaciółmi.

4. Doświadcz śródziemnomorskiego i wyspiarskiego stylu życia

Słońce, pyszne, zdrowe jedzenie, muśnięta słońcem skóra i długie, relaksujące dni na plaży. Na wyspie możesz uprawiać każdy możliwy do wyobrażenia sport wodny (stand-up paddle, kajakarstwo, wioślarstwo, windsurfing, żeglarstwo, nurkowanie, pływanie łodzią, narty wodne, snorkeling) w oszałamiającej scenerii i z niesamowitymi miejscami do nurkowania. Istnieje też wiele piaszczystych plaż, na których można zagrać w siatkówkę, towarzyski mecz piłki nożnej lub po prostu opalać się i cieszyć błękitną wodą. Te wszystkie opcje możesz wybrać ucząc się w szkołach językowych BELS na Malcie.

5. Rozwiń ważne umiejętności życiowe i popraw swoje CV

Obycie w świecie i biegłe posługiwanie się językiem angielskim są uważane za atuty w CV. Możesz więc cieszyć się podróżą, odkrywać nową kulturę i zwiększać swoje szanse zawodowe kariery. Pod koniec kursu językowego na Malcie otrzymasz certyfikat uczestnictwa z czasem trwania kursu, końcowym poziomem znajomości języka angielskiego i spersonalizowaną notatką od nauczyciela. Jeśli masz więcej czasu, możesz nawet pomyśleć o nauce angielskiego podczas rocznej przerwy w nauce.

6. Poznaj nowych ludzi

Dołączając do programu dla młodych dorosłych, jaki oferujemy, z łatwością zdobędziesz nowych przyjaciół. Niezależnie od tego, czy podróżujesz sam, czy w grupie, z pewnością poznasz nowych ludzi z całego świata. Nic nie cieszy nas bardziej niż przyjaźnie rozpoczynające się na kursie w naszej szkole językowej na Malcie kontynuowane z różnych zakątków świata.

7. Częste i tanie loty

Możesz znaleźć niedrogie, regularne i krótkie loty na tę wyspę Morza Śródziemnego z większości krajów europejskich. Wiele tanich linii lotniczych oferuje loty na Maltę. Najlepsze oferty na lato proponujemy rezerwować z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem.

8. Przygotujemy wszystko dla Ciebie

Oprócz zarezerwowania przelotu, BELS zajmie się za Ciebie wszystkim innym. Wszystkich rezerwacji można dokonywać bezpośrednio u nas, a członkowie naszego zespołu są gotowi, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Przeczytaj co Fanny ma do powiedzenia na temat swoich doświadczeń na Malcie i naszej szkoły językowej.

Masz jakieś pytania na temat wizyty na Malcie ze szkołą językową BELS?

Wyślij je do nas na [email protected] lub napisz do nas na czacie na żywo – jesteśmy tu, aby ci pomóc.

Share and Enjoy !

Shares