8 důvodů pro mládež, proč jet na jazykový kurz do zahraničí

View current offers!

Proč si vybrat pro jazykový kurz v zahraničí školu BELS Malta?

Cestování bez dozoru může být komplikované, když je ti 16-17 let. Jsi už starý na dětské programy, ale příliš mladý na to, abys cestoval a zařídil si ubytování úplně sám. Jazykový kurz v zahraničí v naší škole anglického jazyka na Maltě je ideální možnost pro všechny v podobné situaci. Program pro mládež zahrnuje letištní transport, kurz angličtiny, ubytování s polopenzí a balíček aktivit.

8 důvodů, proč to zkusit:

1. Bezpečí, aktivity a nezávislost

Nacházíme se v městečku St. Paul´s Bay na severu ostrova, což je nejbezpečnější část z již hodně bezpečného ostrova. Nabízíme ubytování v hostitelské rodině, což je jediný legální způsob ubytování pro mladé dospělé, jež cestují samostatně. Tvoje ubytování, kde budeš sdílet pokoj s jiným studentem ze stejného programu, bude proto jen pár kroků pěšky od naší školy. I když budeš muset dodržovat pravidla hostitelské rodiny, nebudeš pod přísným dohledem a budeš si moct užívat svobodu před i po hodinách.

Naše hostitelské rodiny mají licenci od maltského úřadu pro cestovní ruch a spolupracují s námi již mnoho let. Kromě toho se nacházejí v okolí naší školy. Tvůj spolubydlící bude také BELS student stejného pohlaví a stejně starý.

2. Snídaně a večeř až pod nos

Hostitelské rodiny připravují každý den jak snídaně tak večeře. Kromě toho, že je to velice pohodlné (hlavně snídaně), je to taky super příležitost vyzkoušet lákavá maltská jídla. V případě alergie či speciální diety nás o tom stačí pouze včas informovat a my se o vše postaráme.

3. Kultura, historie a aktivity

Na Maltě najdete jak bohatou historii, tak je tu celá řada zajímavých míst, co stojí navštívit jako například musea, okouzlující náměstíčka, tisícileté megalitické chrámy, pevnosti a strážní věže. Kromě toho stojí zavítat i do podmořského světa, kde uvidíte prehistorické jeskyně a katakomby, jež vedou pod celým ostrovem.

Náš program také zahrnuje 3 odpolední aktivity a jednu celodenní víkendovou, jež si můžeš vybrat se svými novými BELS kamarády.

4. Středomořský životní styl

To je slunce, výtečné zdravé jídlo, opálená kůže a dlouhé relaxační dny na pláži. Když už jsi na ostrově, pak bys měl vyzkoušet nějaký vodní sport (pádlování, kanoistiku, kajak, windsurfing, plachtění, potápění, jízdu na člunu, jet ski, šnorchlování) na úžasných dech beroucích místech. Na Maltě je spousta míst na plážový volejbal či přátelský fotbal, anebo si prostě jen můžeš lenošit ve vodě. Tohle a daleko víc můžeš vyzkoušet i během jazykového kurzu v zahraničí v BELS jazykové škole.

5. Důležité životní zkušenosti a zajímavější životopis

Být zcestovalý a mluvit plynule anglicky se v životopise velmi cení. Můžeš si proto užívat svůj jazykový kurz v zahraničí, objevovat novou kulturu a přitom zatím makat na svojí budoucí kariéře. Na konci kurzu pak obdržíš certifikát o absolvování kurzu a jeho délku, konečnou úroveň a osobní hodnocení od svého lektora. Jestli máš k dispozici víc času, popřemýšlej o ročním jazykovém kurzu v zahraničí.

6. Nová přátelství

Když se přihlásíš do našeho programu pro mladé dospělé, snadno si uděláš nové kamarády. Ať už budeš cestovat sám či ve skupině, tak jako tak se seznámíš s různými lidmi z celého světa. Nic nás netěší víc, než pohled na nově vznikající přátelství v naší jazykové škole na Maltě, která pak pokračují z různých konců světa.

7. Pravidelné a levné lety

Z našeho ostrova uprostřed Středozemního moře se snadno dostaneš do všech evropských zemí, neboť jsou k dispozici pravidelné, levné a rychlé lety. Navíc je tu řada nízkonákladovek, které nabízejí lety na Maltu. Jestli chceš chytit zajímavou nabídku na léto, je třeba si letenku zakoupit dopředu.

8. Postaráme se o všechno

Kromě letenky se v BELS postaráme o všechno. Objednat si program pro mládež můžeš přímo u nás. Členové našeho týmu jsou tu kdykoliv k dispozici, pokud budeš mít nějaké dotazy.

Přečti si, co říká Fanny o svém studijním zážitku na Maltě a o naší škole.

Máš nějaké otázky o jazykovém kurzu na Maltě v BELS jazykové škole?

Napiš nám na [email protected] nebo na livechatu. Rádi ti pomůžeme.

 

 

Share and Enjoy !

Shares